• image
Previous Next
Home

istrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w siatkówce chłopców zdobył Zespół Szkół w Marcinkowicach

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w siatkówce chłopców
zdobył Zespół Szkół w Marcinkowicach

hhgh.png

 

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Robert Błaszczyk, Jakub Cegłowski, Tomasz Ciągło, Kacper Grzesicki, Damian Maciuszek, Jakub Rusek, Michał Rusek, Kacper Kołodziej, Jakub Przychocki. Opiekun: Krzysztof Pierzchała.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Licealiada Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkól w Łącku.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 22 marca 2018 r. – Hala sportowa w Łącku.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki siatkowej wśród młodzieży oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów (98 zawodników):
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju,
  • Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie,
  • Liceum Ogólnokształcące w Grybowie,
  • Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie,
  • Zespół Szkół w Marcinkowicach,
  • Zespół Szkół w Łącku.
  1. Mecze rozgrywano w trzech grupach, systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów; następnie dwie najlepsze drużyny w każdej grupie rywalizowały o miejsca 1 – 4, drużyny z 3. lokat o miejsca 5 – 6.
  2. Wyniki poszczególnych spotkań:

Grupa A:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSP Krynica-Zdrój ZS Marcinkowice 1 : 2 (23:25; 25:16; 10:15)
2. PZS Muszyna ZSP Stary Sącz 2 : 0 (25:22; 25:16)
3. ZS Marcinkowice ZSP Stary Sącz 2 : 1 (20:25; 25:19; 15:7)
4. ZSP Krynica-Zdrój PZS Muszyna 0 : 2 (23:25; 18:25)
5. ZS Marcinkowice PZS Muszyna 0 : 2 (17:25; 22:25)
6. ZSP Stary Sącz ZSP Krynica-Zdrój 2 : 1 (19:25; 26:24; 15:3)

 

Tabela grupy A:

 

M-ce

 

Szkoła/Drużyna

 

Mecze

 

Punkty

Zwy

cięswa

 

Sety

Małe
punkty
1. Powiatowy Zespół Szkół
w Muszynie
3 6 3 6 : 0 150 : 118
2. Zespół Szkół
w Marcinkowicach
3 5 2 4 : 4 155 : 159
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 
w Starym Sączu
3 4 1 3 : 5 149 : 163
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 
w Krynicy-Zdroju
3 3 0 2 : 6 151 : 166

 

Grupa B:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZS Łącko LO Grybów 0 : 2 (13:25; 22:25)
2. ZSZ Grybów ZS Łącko 2 : 0 (26:24; 25:12)
3. LO Grybów ZSZ Grybów 0 : 2 (20:25; 21:25)

 

Tabela grupy B:

 

M-ce

 

Szkoła/Drużyna

 

Mecze

 

Punkty

Zwy

cięswa

 

Sety

Małe
punkty
1. Zespół Szkół Zawodowych
w Grybowie
2 4 2 4 : 0 101 : 77
2. Liceum Ogólnokształcące
w Grybowie
2 3 1 2 : 2 91 : 87
3. Zespół Szkół 
w Łącku
2 2 0 0 : 4 73 : 101

 

Półfinały:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSZ Grybów ZS Marcinkowice 0 : 2 (22:25; 20:25)
2. LO Grybów PZS Muszyna 2 : 0 (25:22; 25:18)

 

Mecz o 5 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZS Łącko ZSP Stary Sącz 0 : 2 (15:25; 10:25)

 

Mecz o 3 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. PZS Muszyna ZSZ Grybów 1 : 2 (21:25; 25:22; 7:15)

 

Mecz o 1 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. LO Grybów ZS Marcinkowice 0 : 2 (20:25; 21:25)

 

Kolejność   końcowa  w  turnieju:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Zespół Szkół w Marcinkowicach Krzysztof Pierzchała
2. Liceum Ogólnokształcące w Grybowie Paweł Sadłoń
3 Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie Dorota Chmura
4. Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie Beata Prusak
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu Zbigniew Jasiński
6. Zespół Szkół w Łącku Kinga Chowaniec
7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu Zbigniew Jasiński

 

  1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkół w Marcinkowicach, który uzyskał awans na zawody rejonowe (26.03.2018 r. – Biecz).
  2. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Robert Błaszczyk, Jakub Cegłowski, Tomasz Ciągło, Kacper Grzesicki, Damian Maciuszek, Jakub Rusek, Michał Rusek, Kacper Kołodziej, Jakub Przychocki.
  3. W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano najlepszego zawodnika turnieju, którym został Jakub Cegłowski z ZS w Marcinkowicach.

 

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN

Mistrzostwo Małopolski w piłce ręcznej

Mistrzostwo Małopolski w piłce ręcznej chłopców szkół średnich
zdobyła Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

32f.png

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Kacper Boruc, Maciej Chorąży, Jan Dzierwa, Kacper Dzięgiel, Radosław Florek, Kacper Kosmala, Michał Puchalski, Karol Put, Artur Smaga, Kacper Spychała, Mateusz Synowski, Maciej Zatorski. Opiekun: Krzysztofa Pietrykowska.


Sprawozdanie z Mistrzostw Małopolski
Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

  1. Organizator – Małopolski Szkolny Związek Sportowy – Kraków, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkół w Łącku.
  2. Termin i miejsce zawodów – 21 marca 2018 r. – Hala widowiskowo-sportowa w Łącku.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki ręcznej wśród młodzieży, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrza województwa małopolskiego.
  4. Do zawodów zgłosiło się sześć zespołów mistrzowie rejonów (96 zawodników):
  • Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu – rejon limanowski
  • Zespół Szkół nr 1 w Bochni – rejon wielicki
  • Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu – rejon nowotarski
  • Zespół Szkół w Libiążu – rejon chrzanowski
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie – rejon tarnowski
  •  Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące w Krakowie – miasto Kraków
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2 razy po 10 minut, w dwóch grupach po 3. drużyny. Zespoły, które zajęły miejsca 1. i 2. z obydwu grupach awansowały do fazy finałowej z zaliczeniem meczy z eliminacji (grupa składająca się 4. drużyn – system „każdy z każdym”). Mecz o V m-ce rozegrany został pomiędzy drużynami z 3. miejsc w grupach.
  2. Wyniki poszczególnych spotkań:

Grupa A:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSTiP Nowy Targ SMS LO Kraków 6 : 11
2. IV LO Tarnów ZSTiP Nowy Targ 17 : 12
3. SMS LO Kraków IV LO Tarnów 18 : 6

Tabela grupy A:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. SMS Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 2 4 29 : 12
2. IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie 2 2 23 : 30
3. Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu 2 0 18 : 28

 

Grupa B:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZS 1 Bochnia ZSEM Nowy Sącz 6 : 10
2. ZS Libiąż ZS 1 Bochnia 13 : 7
3. ZSEM Nowy Sącz ZS Libiąż 10 : 15

Tabela grupy B:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Zespół Szkół w Libiążu 2 4 28 : 17
2. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych
w Nowym Sączu
2 2 20 : 21
3. Zespół Szkół nr 1 w Bochni 2 0 13 : 23

 

Mecz o V miejsce:

 

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZS 1 Bochnia ZSiP Nowy Targ 12 : 13

 

Grupa finałowa:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. SMS LO Kraków ZSEM Nowy Sącz 19 : 8
2. IV LO Tarnów ZS Libiąż 13 : 10
3. ZSEM Nowy Sącz ZS Libiąż 10 : 15
4. IV LO Tarnów SMS LO Kraków 8 : 18
5. ZSEM Nowy Sącz IV LO Tarnów 11 : 11
6. ZS Libiąż SMS LO Kraków 4 : 16

Tabela grupy finałowej:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.  SMS Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 3 6 53 : 20
2. IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie 3 3 32 : 39
3. Zespół Szkół w Libiążu 3 2 29 : 39
4. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu 3 1 29 : 45

 

Kolejność  końcowa  w  turnieju:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1.  SMS Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Krzysztofa Pietrykowska
2. IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Jacek Snopkowski
3. Zespół Szkół w Libiążu Grzegorz Solarski
4. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu Marcin Bochniarz
5. Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu Bogusław Kalata
6. Zespół Szkół nr 1 w Bochni Piotr Węgrzyn

 

  1. Mistrzostwo Małopolski zdobyła Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące w Krakowie.
  2. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Kacper Boruc, Maciej Chorąży, Jan Dzierwa, Kacper Dzięgiel, Radosław Florek, Kacper Kosmala, Michał Puchalski, Karol Put, Artur Smaga, Kacper Spychała, Mateusz Synowski, Maciej Zatorski.
  3. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Artur Smaga z SMS LO w Krakowie.

Sprawozdanie – piłka ręczna chłopców – Licealiada – Mistrzostawa Małopolski

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN

V kolejka Halowej Ligi Oldbojów - 2018

kolejka5ft1.png

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZS W ŁĄCKU

W dniu wczorajszym w Hali Widowiskowo-sportowej odbyła sie promocja szkoły Św.Kingi w Łącko. Z tej okazji zaproszone szkoły rozegrali TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZS W ŁĄCKU - Zapraszamy na fotorelacje na facebooka Hali :https://www.facebook.com/Hala-Widowiskowo-Sportowa-w-Łącku
źródło strona Św. Kingi w Łącku
 
29496517_1857186001000352_7716865438344282112_n.jpg
 
 
29425821_1857187181000234_1105866289588469760_n.jpg
 
29468995_1857186367666982_2576390889043656704_n.jpg
 
 
 

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w siatkówce dziewcząt

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego

w siatkówce dziewcząt

zdobyło Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu

 

12h.png

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Magdalena Ciesielka, Ewelina Opyd, Paulina Łatka, Joanna Pierzga, Karolina Plata, Maria Smajda, Natalia Potoniec, Patrycja Wąchała, Katarzyna Zachwieja. Opiekun: Alicja Czermińska.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Licealiada Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkól w Łącku.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 19 marca 2018 r. – Hala sportowa w Łącku.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki siatkowej wśród młodzieży oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów (112 zawodniczek):
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju,
  • Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie,
  • Liceum Ogólnokształcące w Grybowie,
  • Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu,
  • Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie,
  • Zespół Szkół w Marcinkowicach,
  • Zespół Szkół w Łącku.
  1. Wyniki poszczególnych  spotkań:

Grupa A:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. LO Stary Sącz ZSP Stary Sącz 2 : 0 (25:10; 25:15)
2. ZSZ Grybów ZS Łącko 2 : 0 (25:14; 25:19)
3. ZSP Stary Sącz ZS Łącko 2 : 0 (25:6; 25:18)
4. LO Stary Sącz ZSZ Grybów 2 : 0 (25:4;25:13)
5. ZSP Stary Sącz ZSZ Grybów 2 : 0 (25:7; 25:14)
6. ZS Łącko LO Stary Sącz 0 : 2 (6:25; 11:25)

 

Tabela grupy A:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Zwy

cięswa

Sety Małe

punkty

1. Liceum Ogólnokształcące
w Starym Sączu
3 6 3 6 : 0 150 : 59
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Starym Sączu
3 5 2 4 : 2 125 : 95
3. Zespół Szkół Zawodowych
w Grybowie
3 4 1 2 : 4 88 : 133
4. Zespół Szkół
w Łącku
3 3 0 0 : 6 74 : 150

 

Grupa B:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. LO Grybów PZS Muszyna 2 : 1 (17:25; 25:22; 15:13)
2. ZS Marcinkowice ZSP Krynica-Zdrój 1 : 2 (20:25; 25:17; 5:15)
3. PZS Muszyna ZSP Krynica-Zdrój 2 : 0 (25:10; 25:12)
4. LO Grybów ZS Marcinkowice 2 : 0 (25:12; 25:7)
5. PZS Muszyna ZS Marcinkowice 2 : 0 (25:14; 25:10)
6. ZSP Krynica-Zdrój LO Grybów 0 : 2 (14:25; 16:25)

 

Tabela grupy B:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Zwy

cięstwa

Sety Małe

Punkty

1. Liceum Ogólnokształcące
w Grybowie
3 6 3 6 : 1 157 : 109
2. Powiatowy Zespół Szkół
w Muszynie
3 5 2 5 : 2 160 : 103
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Krynicy-Zdroju
3 4 1 2 : 5 109 : 132
4. Zespół Szkół
w Marcinkowicach
3 3 0 1 : 6 93 : 157

 

Półfinały:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. LO Stary Sącz PZS Muszyna 2 : 0 (25:18; 25:15)
2. LO Grybów ZSP Stary Sącz 2 : 0 (25:16; 25:14)

 

Mecz o 5 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSZ Grybów ZSP Krynica-Zdrój 0 : 2 (18:25; 19:25)

 

Mecz o 3 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. PZS Muszyna ZSP Stary Sącz 2 : 1 (23:25; 17:25; 11:15)

 

Finał:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. LO Stary Sącz LO Grybów 2 : 0 (25:11; 25:15)

Zapraszamy na Turniej FIFA 2018

3.png

Weekend w Hali z Cup Halny Kamienica 2018

Weekend w Hali z Cup Halny Kamienica 2018 - czyli Turniej dzieci organizowany przez MUKS Halny Kamienica 
szczegóły Turniejów na stronie "Halny Kamienica"

28471877_993668147455949_580322336901274319_n.jpg

28472278_993669040789193_1124173169069245335_n.jpg

28577880_993666087456155_6853889573137361929_n.jpg

28795440_993668634122567_5836721644899110158_n.jpg

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zespoł Św. Kingi w Łącku zaprosili Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych – 1 PSP AK.  goście przekazali  niezwykłą opowieść o życiu, walce i rzeczywistości partyzanckich oddziałów czasu wojny, które bardzo często po wojnie przekształciły się w oddziały wciąż walczące o wolną Polskę, w oddziały podziemia antykomunistycznego. Swoją opowieść nasi goście ilustrowali rekwizytami, które połączone z ciekawą narracją stały niezwykłą lekcją żywej historii.

28467755_1836236103095342_6713583256355936522_n.jpg

 

28575743_1836237189761900_384083101062358106_n.jpg

28685231_1836236333095319_7534328320035534521_n.jpg

28379573_1836237876428498_5474252494584146686_n.jpg

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.