• image
Previous Next
Home

Ekipa Bianconeri - zwycięzcami ostatniego turnieju z cylku świątecznego

Ekipa Bianconeri - zwycięzcami ostatniego turnieju z cylku świątecznego grania na Hali Widowiskowo- Sportowej w Łącku o Puchar Wójta Gminy Łacko. W finale Bianconeri pokonali po rzutach karnych drużynę Baciarki.W meczu o trzecie miejsce El wariatos okazali się lepsi od drużyny Trzciana 2000.

1 miejsce - Bianconeri

49791396_2052620278164201_1328716758005055488_n.jpg

 

2 miejsce - Baciarka

49716287_2052620354830860_6580902779609415680_n.jpg

3 miejsce - EL Wariatos

49184545_2052620424830853_3925335100471902208_n.jpg

49509405_2052620481497514_1965142018334130176_n.jpg

49348723_2052620534830842_4688669789629972480_n.jpg

49522496_2052620598164169_7782146677795717120_n.jpg


W kolejnym naszym turnieju rywalizowały ze sobą chłopcy z Rocznika 2006 i młodsi Zapraszamy na fotorelacje z wręczenia nagród przez Pana Jana Dziedzinę Wójta Gminy Łącko.

49017905_2048918475201048_4709650442877927424_n.jpg

48969084_2048919808534248_2813942493643538432_n.jpg

49064874_2048919305200965_4218347325707255808_n.jpg

49330444_2048919465200949_8998624593052696576_n.jpg

49175706_2048918408534388_7171663556805394432_n.jpg

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny turniej z cyklu świąteczne granie na hali widowiskowo sportowej w Łącku. Dziś kategoria 2004 i młodsi

49442084_2048878021871760_4522096651355029504_n.jpg

48916132_2048877858538443_3489252893221978112_n.jpg

49087663_2048910195201876_7766933830618841088_n.png

49181197_2048877401871822_4104596620111249408_n.jpg

49192877_2048877448538484_128112921615007744_n.jpg

 

 

 

 

 

Gol Łącko I - zwycięscy Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łącko rocznik 2008 i młodsi

49021045_2047885318637697_1688663480158126080_n.jpg

 

49042969_2047885135304382_8473677553943445504_n.png

 

49342376_2047885208637708_7245725053734617088_n.png

48891729_2047885131971049_453021450891165696_n.png

 

Wystawa o Robercie Lewandowskim

Nasz cylk turniejowy wzbogaca wystawa o Robercie Lewandowskim Najlepszym Polskim Piłkarzu.
Wystawę przygotował Pan Marek Cwenar.
Serdecznie dziękujęmy!!!

48962046_2047155908710638_6677200030899634176_n.jpg

Rozpiska turnieju 2000 i młodsi

Rozpiska turnieju 2000 i młodsi
zespoły zostały podzielone na 3 grupy.
Zapraszamy drużyny w godzinach podanej na rozpisce.
Z grupy A awans uzyska 2 drużyny najlepsze, zaś z grupy B i C po 3 drużyny.
1 mecz trwa 12 min
4 zawodników w polu + bramkarz.
auty z nogi
bramkarz gra bez ograniczeń.
 
2000_i_mlodsi.png

 

Zapraszamy na otwarty Turniej piłki halowej

ghjgj.png

Znamy podział na grupy w Turnieju ,,Zagraj z nami dla Darii"

Znamy podział na grupy w Turnieju ,,Zagraj z nami dla Darii". Wczoraj o godzinie 21.00 odbyło się losowanie i podział na grupy w Charytatywnym Turnieju Piłkarskim ,,Zagraj z nami dla Darii".
Już wiemy że w Turnieju zagra 13 drużyn,że grupa A i B liczyć będą po 4 zespoły natomiast grupa C liczyć będzie 5 drużyn.
Grupy A i B będą grać po 12 minut (drużyny zagrają co najmniej 3 mecze) a grupa C po 10 minut (drużyny zagrają co najmniej 4 mecze).
Rywalizację rozpoczniemy o godzinie 14.00 a zakończymy prwadopodobnie około godziny 20.45/21.00.
Grupa A rywalizację rozpocznie o godzinie 14.00,grupa B około godziny 15.25/35.
Natomiast gru- pa C około godziny 16.45/55. A le po kolei.Zobaczcie sami rozkład jazdy.

Grupa A : Gorce Kamienica,Jodłownik,Bezimienni,Gang
Rumuna

14.00 Gorce Kamienica - Jodłownik
14.13 Bezimienni - Gang Rumuna
14.26 Gorce Kamienica - Bezimienni
14.39 Jodłownik - Gang Rumuna
14.52 Gorce Kamienica - Gang Rumuna
15.05 Bezimienni - Jodłownik

Grupa B : TS Patroni,DD-Bud Łącko,Polona Klub,DWL Dobra

15.25 TS Patroni - DD-Bud Łącko
15.38 Polona Klub - DWL Dobra
15.51 TS Patroni - Polona Klub
16.04 DD-Bud Łącko - DWL Dobra
16.17 TS Patroni - DWL Dobra
16.30 Polona Klub - DD-Bud Łącko

Grupa C : Olimp Team,Buscodores,Karczma Młyn,IPA Limanowa,El Wariatos

16.50 Olimp Team - Buscodore
17.01 Karczma Młyn - IPA Limanowa
17.12 El Wariatos - Olimp Team
17.23 Buscodores - IPA Limanowa
17.34 Karczma Młyn - El Wariatos
17.45 IPA Limanowa - Olimp Team
17.56 Buscodores - Karczma Młyn
18.07 IPA Limanowa - El Wariatos
18.18 Olimp Team - Karczma Młyn
18.29 Buscodores - El Wariatos

18.42 - 19.00 Przerwa techniczna Ćwierćfinały

19.00 1 miejsce grupa B - 2 miesjce grupa A (mecz nr.1)
19.13 1 miejsce grupa A - 3 miejsce grupa C (mecz nr.2)
19.24 2 miejsce grupa C - 2 miejsce grupa B (mecz nr.3)
19.35 1 miejsce grupa C - 3 miejsce grupa A lub B : z najlepszym bilansem
(mecz nr.4)

Półfinały :
19.48 Zwycięzca meczu nr.1 - Zwycięzca meczu nr.3(mecz A)
20.01 Zwycięzca meczu nr.2 -
Zwycięzca meczu nr.4

Finały :

20.14 Mecz o III miejsce

20.27 Mecz o I miejsce

 

Beztytułu.png

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.