• image
Previous Next
Home Aktualności Piknik Rodziny

Piknik Rodziny

W niedzielę 9 września na polu biwakowym nad Dunajcem w Łącku odbył się Piknik Rodzinny Biegowo – Rowerowy.

Podczas pikniku nie zabrakło wydarzeń sportowych, takich jak biegi po trasie wzdłuż Dunajca z podziałem na kategorie wiekowe. Największą grupę zawodników stanowili Przedszkolacy, którzy dzielnie walczyli na dystansie 300 m. Następnie odbył się bieg dzieci ze szkół podstawowych klas I-III, kolejno z klas IV-VI dziewcząt, a później chłopców.  W ostatnich dwóch kategoriach udział wzięli dorośli i młodzież, najpierw kobiety, a następnie mężczyźni. W sumie w zawodach wzięło udział prawie 180 biegaczy, a  rozgrywkom tym towarzyszyły ogromne emocje i doping ze strony kibiców. Na mecie każdy z uczestników został obdarowany pamiątkowym medalem oraz drobnym upominkiem. Rozegranych zostało również kilka konkurencji rowerowych dla najmłodszych.

Przedszkolaki – dystans 300 m

1. Piotruś Faron

2. Kasia Kutwa

3. Ignac Potoniec

Dzieci klas podstawowych 1-3

1. Bartosz Groń

2. Kamil Kucharski

3. Bartek Rozmus

 

Dziewczynki szkoły podstawowej klas 4-6

1. Anita Tokarczyk

2. Lualeni Mozdyniewicz

3. Gabriela Błaszczyk

Chłopcy szkoły podstawowej klas 4-6

1. Piotr Talar

2. Mikołaj Dyrek

3. Piotr Mrówka

Kobiety

1. Renata Kurowska

2. Bernadetta Rychlec

3. Agnieszka Mrówka

Mężczyźni

1. Miłosz Warzecha

2. Piotr Kępiak

3. Jacek Udziela

Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.