Gminne IMS w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt
Gminne IMS w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt
Komunikat z Gminnych zawodów w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt – Szkoły Podstawowe
Zawody zostały rozegrane dnia 12.03.2016 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku.
Do walki o mistrzostwo gminy przystąpiły 4 drużyny.
System gry „każdy z każdym”.
Czas gry 2x10min.
Punktacja: zwycięstwo – 2pkt, remis 1pkt.
SP MASZKOWICE ( Alicja Podgórni, Jolanta Jawor, Maria Potoniec, Paulina Piksa, Aleksandra Mrówka, Anna Faron, Klaudia Jawor, Julia Majkrzak) – opiekun Łukasz Kutwa
SP OBIDZA (Oliwia Bugajska, Wiktoria Szczepaniak, Ewelina Job, Sandra Bugajska, Anna Kiklica, Klaudia Godawska, Małgorzata Wyrostek, Klaudia Sajdak, Edyta Majerska, Izabela Owsianka, Sylwia Sopata, Angelika Kiklica, Wiktoria Lizoń, Wiktoria Biel) – opiekun Krzysztof Adamczyk
SP ŁĄCKO (Anna Cidyło, Wiktoria Brzeczek, Martyna Mrówka, Paulina Stachoń, Anna Chlipała, Aleksandra Talar, Agnieszka Mrówka, Anna Łączek, Gabriela Chlipała, Edyta Franczyk, Katarzyna Kucharska, Aneta Plechta, Maria Twardowska) – opiekun Maria Wojtas
SP JAZOWSKO (Klaudia Duda, Małgorzata Tomasiak, Daria Kurzeja, Gabriela Porębska, Daria Kurzeja, Ewelina Kozik, Gabriela Piksa) – opiekun Grażyna Grońska
KOLEJNOŚĆ I WYNIKI SPOTKAŃ:
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ | DRUŻYNY | WYNIK |
1-4 | OBIDZA – JAZOWSKO | 1 : 2 |
2-3 | ŁĄCKO – MASZKOWICE | 5 : 1 |
1-3 | OBIDZA – MASZKOWICE | 9 : 1 |
2-4 | ŁĄCKO – JAZOWSKO | 2 : 5 |
1-2 | OBIDZA – ŁĄCKO | 8 : 3 |
3-4 | MASZKOWICE – JAZOWSKO | 0 : 8 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. SP JAZOWSKO – 6 pkt
2. SP OBIDZA – 4 pkt
3. SP ŁĄCKO – 2 pkt
4. SP MASZKOWICE – 0 pkt
Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.
Na uwagę zasługuje fakt że drużyna z Jazowska przystąpiła do zawodów w składzie siedmioosobowym i bez żadnej zmienniczki musiały wytrzymać trudy każdego meczu od pierwszej do ostatniej minuty!
Serdecznie gratulujemy mistrzyniom gminy i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!
Organizator zawodów: Krzysztof Adamczyk – nauczyciel WF SP Obidza.
Sędziowali na zawodach :
Krzysztof Adamczyk
Krzysztof Duda
Łukasz Kutwa
Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny dodatkowo zostały udekorowane medalami.