• image
Previous Next
Home

Znamy podział na grupy w Turnieju ,,Zagraj z nami dla Darii"

Znamy podział na grupy w Turnieju ,,Zagraj z nami dla Darii". Wczoraj o godzinie 21.00 odbyło się losowanie i podział na grupy w Charytatywnym Turnieju Piłkarskim ,,Zagraj z nami dla Darii".
Już wiemy że w Turnieju zagra 13 drużyn,że grupa A i B liczyć będą po 4 zespoły natomiast grupa C liczyć będzie 5 drużyn.
Grupy A i B będą grać po 12 minut (drużyny zagrają co najmniej 3 mecze) a grupa C po 10 minut (drużyny zagrają co najmniej 4 mecze).
Rywalizację rozpoczniemy o godzinie 14.00 a zakończymy prwadopodobnie około godziny 20.45/21.00.
Grupa A rywalizację rozpocznie o godzinie 14.00,grupa B około godziny 15.25/35.
Natomiast gru- pa C około godziny 16.45/55. A le po kolei.Zobaczcie sami rozkład jazdy.

Grupa A : Gorce Kamienica,Jodłownik,Bezimienni,Gang
Rumuna

14.00 Gorce Kamienica - Jodłownik
14.13 Bezimienni - Gang Rumuna
14.26 Gorce Kamienica - Bezimienni
14.39 Jodłownik - Gang Rumuna
14.52 Gorce Kamienica - Gang Rumuna
15.05 Bezimienni - Jodłownik

Grupa B : TS Patroni,DD-Bud Łącko,Polona Klub,DWL Dobra

15.25 TS Patroni - DD-Bud Łącko
15.38 Polona Klub - DWL Dobra
15.51 TS Patroni - Polona Klub
16.04 DD-Bud Łącko - DWL Dobra
16.17 TS Patroni - DWL Dobra
16.30 Polona Klub - DD-Bud Łącko

Grupa C : Olimp Team,Buscodores,Karczma Młyn,IPA Limanowa,El Wariatos

16.50 Olimp Team - Buscodore
17.01 Karczma Młyn - IPA Limanowa
17.12 El Wariatos - Olimp Team
17.23 Buscodores - IPA Limanowa
17.34 Karczma Młyn - El Wariatos
17.45 IPA Limanowa - Olimp Team
17.56 Buscodores - Karczma Młyn
18.07 IPA Limanowa - El Wariatos
18.18 Olimp Team - Karczma Młyn
18.29 Buscodores - El Wariatos

18.42 - 19.00 Przerwa techniczna Ćwierćfinały

19.00 1 miejsce grupa B - 2 miesjce grupa A (mecz nr.1)
19.13 1 miejsce grupa A - 3 miejsce grupa C (mecz nr.2)
19.24 2 miejsce grupa C - 2 miejsce grupa B (mecz nr.3)
19.35 1 miejsce grupa C - 3 miejsce grupa A lub B : z najlepszym bilansem
(mecz nr.4)

Półfinały :
19.48 Zwycięzca meczu nr.1 - Zwycięzca meczu nr.3(mecz A)
20.01 Zwycięzca meczu nr.2 -
Zwycięzca meczu nr.4

Finały :

20.14 Mecz o III miejsce

20.27 Mecz o I miejsce

 

Beztytułu.png

Znamy grupy Charytatywnego Turnieju ,,Zagraj z nami dla Darii "

Jesteśmy już po losowaniu grup Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego ,,Zagraj z nami dla Darii '' który rozegrany zostanie 15 grudnia od godziny 14.00 w Hali widowiskowo-sportowej w Łącku.
A tak przedstawia się podział na grupy :

Grupa A :
Gorce Kamienica,Jodłownik,Bezimienni,Gang Rumuna

Grupa B :
TS Patroni,Polona Klub,DD-Bud Łącko,DWL Dobra

Grupa C :
Olimp Team,Buscodores,Karczma Młyn,El Wariatos,IPA Limanowa.

Cała rozpiska również ta minutowa łącznie z ćwierćfinałami,półfinałami i meczami finałowymi około 23.00 na stronie Amatorskiej Ligi Futsalu.

4kln.jpg

 

Zapraszamy na nasz Cykl turniejowy, poświąteczne granie na Hali Widowiskowo - Sportowej w Łącku. Spędź aktywnie czas między świętami!!

u-18.png

 

u-15.png

 

U-13.png

 

U-11.png

Budo Bushi 2018

autoxautomAUTOcFDFCFC.jpg

MVP - I KOLEJKI HALOWEJ LIGI OLDBOJÓW

MVP - I KOLEJKI HALOWEJ LIGI OLDBOJÓW 

ANDRZEJ MIŚTAK - Został najskuteczniejszym zawodnikiem I kolejki HALOWEJ Ligi Oldbojów.

Zawodnik ZYNDRAMA Łącko zdobył w tym dniu 4 bramki.

 

                                   dsdvg.png

Tabela po I rozegranej kolejce Halowej Ligi Oldbojów 2018/2019

ikollho.png

Wyniki I Kolejki Halowej Ligi Oldbojów 2018/2019

1kolligi_old.png

I kolejka Halowej Ligi Oldbojów 2018r.

I_kolejka_HLO.png

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.